Marzec moimi oczami

marzec moimi oczami

Przesilenie wiosenne omijało mnie szerokim łukiem, aż w końcu dopadło w swoje szpony. Marzec nie jest moim ulubionym miesiącem. Tak jak to bywa z pogodą w tym czasie, tak dokładnie było z moim humorem. Raz euforia, innym razem dół i 10 metrów mułu. Raz energia, którą trudno było spożytkować, innym razem gapienie się w ścianę przez godzinę. Raz sportowy duch walki i codzienne treningi, innym razem kilka dni z jednym nędznym treningiem. I tak w kółko. Istne szaleństwo. Nie podoba mi się taki kołowrotek.

Lubię czuć spokój w duszy. Lubię, kiedy mam większość spraw pod kontrolą i kiedy to ja decyduję o tym, w jakim kierunku porusza się moje życie.

Mimo wszystko w marcu miały miejsce miłe wydarzenia, ciekawe spotkania, dużo uśmiechu i nadziei. Kolejny miesiąc za mną, może faktycznie mniej efektywny i produktywny, ale na takie też mam miejsce w swojej  codzienności. Wszystkie doznania muszą się rozłożyć w czasie po równo. Zatem jestem przygotowana zarówno na momenty, kiedy nie będę z wrażenia wiedziała, jak się nazywam, jak i na sytuacje, w których zwolnię i przypomnę sobie o tym.

A teraz czas na marzec moimi oczami. Moje oczy w tym miesiącu przeważnie jadły.

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted-both” width=”160px” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#be9656″ ]Marzec moimi oczami[/dropshadowbox]

marzec-moimi-oczami-2-MLT 2

marzec-moimi-oczami-2-MLT 3

marzec-moimi-oczami-2-MLT 4

marzec-moimi-oczami-2-MLT 5

marzec-moimi-oczami-2-MLT 6

marzec-moimi-oczami-2-MLT 7

marzec-moimi-oczami-2-MLT 8

marzec-moimi-oczami-2-MLT 9

marzec-moimi-oczami-2-MLT 10

marzec-moimi-oczami-2-MLT 11

marzec-moimi-oczami-2-MLT 12

marzec-moimi-oczami-2-MLT 13

marzec-moimi-oczami-2-MLT 14

marzec-moimi-oczami-2-MLT 15

marzec-moimi-oczami-2-MLT 16

marzec-moimi-oczami-2-MLT 17

marzec-moimi-oczami-2-MLT 18

marzec-moimi-oczami-2-MLT 19

Ostatnie dwa zdjęcia zostały zrobione w lutym, ale w jego podsumowaniu mi umknęły. Nie mogłam jednak pozwolić, aby nie ujrzały światła dziennego. Ogród i widok z okna naszej sypialni przy wschodzie słońca. Uwielbiam to najbardziej na świecie.

20160227_074550

20160226_071404

∗∗∗

Jak Wam minął marzec? Co nowego u Was?

∗∗∗

Jeżeli ten wpis Ci się spodobał, bądź aktywnym czytelnikiem i wyślij go w świat za pomocą przycisków, które widnieją poniżej. Z góry dziękuję!

Tagi:

PODOBNE WPISY