Zacznij tutaj

Witaj na moim blogu! Bardzo się cieszę, że tu jesteś. Jeżeli trafiłeś w to miejsce przypadkowo lub chcesz sobie odświeżyć pamięć, mam dla Ciebie małą ściągę na dobry początek. O czym właściwie piszę, jaką tematykę poruszam i co chcę przekazać na swoim blogu?

Mój blog to miejsce, w którym znajdziesz spokój i odetchniesz z ulgą. Tutaj nie musisz się nigdzie spieszyć. Nauczę Cię, jak cieszyć się życiem i dostrzegać jego dobre strony. Wprowadzę w Twoją codzienność trochę uśmiechu i pokażę, że zwykłe momenty mogą być niezapomniane. Zainspiruję Cię do zdrowego stylu życia, zarażę pasją do fotografii i będę starała się pisać w taki sposób, żebyś nie przestał czytać.

Zgodzisz się, żebym wprowadziła odrobinę magii do Twojego życia?

Dla kogo tworzę?

Tak naprawdę to miejsce jest dla wszystkich. Gdybym jednak miała określić, kto najbardziej skorzysta z mojego bloga, to na pewno będą to osoby, które pragną zmian w swoim życiu.

  • Czujesz, że stoisz w miejscu, brakuje Ci chęci do życia, a energia jest bliska zeru?
  • Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem?
  • Brakuje Ci motywacji?
  • Szukasz inspiracji fotograficznych?
  • Masz ochotę na małe zmiany w domu, ale nie masz pomysłu?
  • Chcesz w końcu ruszyć się z kanapy?

Jeżeli na większość pytań odpowiedziałaś twierdząco, to zdecydowanie dobrze trafiłaś! Pomogę Ci dojrzeć w Twojej codzienności niezwykłe momenty, o których może zapomniałaś, a które naprawdę  istnieją.

Kategorie

Kategoria lifestyle to miejsce, w którym dowiecie się o książkach, które przeczytałam, filmach, które obejrzałam, piknikach, spotkaniach i podróżach. O moich rozterkach i przemyśleniach. Znajdziecie tu, znane już, fotograficzne podsumowania miesiąca w nowej odsłonie. Będę poruszać również tematykę zdrowego stylu życia na podstawie moich własnych doświadczeń.

Przede wszystkim będzie to zdrowe jedzenie. Zazwyczaj proste w przygotowaniu, kolorowe i pyszne dania. Nie zabraknie ciekawych pozycji w menu, które jednocześnie nie wyciągną z Nas ostatniego grosza i nie będą okupione spędzaniem długich godzin w kuchni. Skąd taki pomysł? Samo życie. Od stycznia tego roku dokładnie tak jem. Zdrowe odżywianie to mój priorytet i tym właśnie chcę Was zarazić.