Bardzo się cieszę, że tu jesteś.

Na dobry początek mam dla Ciebie małą ściągę. O czym właściwie tutaj piszę, jaką tematykę poruszam i co chcę przekazać na swoim blogu? Chętnie Ci o tym opowiem.

dla kogo tworzę?

Tak naprawdę jest to miejsce dla wszystkich, którzy znajdą tu coś dla siebie. Opisuję swoją codzienność tworząc z momentów ciekawe historie i ozdabiam je pięknymi fotografiami. Nade wszystko uwielbiam robić zdjęcia, więc jest ich tu zawsze sporo. Lubię też wieczorami przysiąść do tekstów, które później wzruszą lub zwyczajnie rozśmieszą. Piszę i fotografuję sercem i takie też jest moje miejsce w sieci – pełne miłości, wdzięczności i spokoju. Blog to dla mnie bezpieczna przystań i chcę, żeby był tym samym również dla Was.

Dla kogo zatem tworzę? Dla ludzi, którzy zechcą wybrać ze mną w tę podróż.

O czym jest mój blog?

Na swoim blogu przekonuję, że codzienność może być wyjątkowa, jedzenie zdrowe i smaczne, a zdjęcia magiczne. Piszę o (nie) zwykłej codzienności, dzielę się przepisami i trikami fotograficznymi.

Kategorie

Dzielę się pomysłami na przepisy, które są pyszne, kolorowe i przede wszystkim zdrowe. Gotuję sezonowo w zgodzie z naturą. Lubię zarówno eksperymenty jak i porządny comfort food. Zdarza się, zwłaszcza w weekendy, że zamykam się w kuchni na kilka godzin realizując nowe pomysły. Jednocześnie wyznaję zasadę, że jedzenie jest dla mnie, a nie odwrotnie, dlatego na co dzień gotuję tak, żeby nie przesiadywać w kuchni godzinami.

Fotografia to moja największa pasja i jakiś czas temu postanowiłam, że zacznę dzielić się swoim doświadczeniem tutaj na blogu i na Instagramie. Czego nie przeczytacie u mnie w tym temacie? Suchych informacji o technicznych aspektach robienia zdjęć, jaki wybrać aparat, instrukcji obsługi sprzętu. To wszystko zostawiam profesjonalistom, którzy znają się na tym najlepiej. O czym zatem piszę?

W moim odczuciu lifestyle to fajne momenty z życia, ciekawe inspiracje, motywujące teksty, luźne myśli. Mam nadzieję, że tak jak ja lubisz sobie porozmawiać na różne tematy, wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami, bez narzucania własnego punktu widzenia. Wyobrażam sobie, że zaparzasz kawę, rozsiadasz się w fotelu, wpisujesz w nową kartę adres mojego bloga i masz chwilę przerwy, żeby odciąć się od codziennego pędu. A ja będę bardziej niż szczęśliwa, towarzysząc Ci w tej chwili.

Mój blog to miejsce, w którym znajdziesz spokój i odetchniesz z ulgą. Tutaj nie musisz się nigdzie spieszyć. Chciałabym, żeby moje wpisy wprowadziły w Twoje życie trochę dodatkowego uśmiechu i pokazały, że zwykłe momenty mogą być niezapomniane. To moje zaproszenie do miejsca wypełnionego inspiracją, spokojem i wdzięcznością. To momenty ujęte w kadrze, okraszone pięknymi historiami i doprawione pysznym jedzeniem.

Zgodzisz się, żebym wprowadziła w Twoje życie odrobinę magii?